http://tour-cn.com.ua/_nw/10/69387917.jpg 6 липня 2011 року у центральному парку культури та відпочинку міста Чернігова четвертий рік поспіль проводився фінал Всеукраїнського спортивного фестивалю «Козацькі розваги», завданням якого була популяризація здорового способу життя, підвищення мотивації у населення до занять фізичною культурою та спортом, демонстрація сили, витривалості та швидкості сучасних українських богатирів, а також відродження історико-культурних та господарських традицій українського народу.

Щоб позмагатись до Чернігова прибули силачі майже з усіх регіонів України. Нашу область уже в котрий раз представляла команда у складі Павліва Назарія та Шмигельського Романа. Спортивна програма фіналу фестивалю складалась з виконання п’яти вправ: «Чумаки», «Колода», «Каменярі», «Козацька вдача» та «Чобіток».

Наші козаки з Івано-Франківська за результатами змагань стали самими сильними і впевнено здобули перемогу, другими були силачі з Луганської області, та третіми - команда Київської області.

Переможці були нагороджені цінними призами (тенісний стіл), футболками, медалями та дипломами від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На фестивалі також проводились змагання на кубок Олександра Пеканова, заслуженого майстра спорту України, рекордсмена світу. Переможцем кубка став богатир з Івано-Франківська Павлів Назарій.

Загалом фестиваль, організатором якого традиційно виступив Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», пройшов в хорошій та дружній атмосфері, в якій відчувався піднесений настрій учасників «Козацьких розваг».

12 Липня 2011, 13:00