http://panorama-mukachevo.com/wp-content/uploads/2011/06/image0011.jpg"Карпати" Коломия – "Яспіль" Ясенів-Пільний - 3:1 (2:1) Фінальний матч Кубка області з футболу 24 серпня 2011 - 16.00. Стадіон «Хімік», +26˚С, 700 глядачів Інспектор матчу: Овчар Михайло (Калуш) Делегат ІФФФ: Луцький Василь (Івано-Франківськ) Арбітр у полі: Геренда Євген (Калуш) Асистенти: Крашенінніков Владислав і Салаш Іван (обидва - Калуш) Четвертий резервний арбітр: Золотняк Петро (Калуш)

«Карпати»: Раковіца Василь (К), Гаврилюк Роман, Бужак Валентин, Баглай Андрій, Ткачук Олександр, Грешта Микола, Гусаковський Юрій, Скибінський Богдан (Овчар Тарас, 62), Климус Петро, Огаль Василь, Веретко Андрій

«Яспіль»: Борсук Євгеній, Ольшанецький Олег, Мельничук Андрій (Українець Леонід, 46), Насадик Олег, Бабюк Олег, Гультай Володимир, Роже Тібо Муамгюе, Паращій Генадій (Тимчук Павло, 82), Яремчук Андрій (К), Романчук Валентин, Фірсов Артур (Ковцун Микола, 79)

Голи: Грешта Микола (9), Скибінський Богдан (39), Веретко Андрій (77) – Роже Тібо Муамгюе (45+2)

Попередження: Мельничук Андрій (28), Паращій Генадій (68)

Фінальний матч Кубка області 2011 року обласна федерація футболу вирішила провести в Калуші, віддаючи тим самим данину одному з найавторитетніших представників суддівського корпусу Івано-Франківщини останнього десятиріччя – арбітру Національної категорії калушанину Євгену Геренді, для якого цей поєдинок став прощальним в кар’єрі. На цій грі в якості гостей були присутні: народний депутат України Володимир Личук, перший заступник голови обласної федерації футболу Тарас Клим, виконавчий директор обласної федерації футболу Василь Сікора. Євген Богданович Геренда вперше почав обслуговувати матчі Чемпіонату України серед аматорів ще у 1994 році, з 1996 до 2005 року він пройшов шлях від суддівства в другій лізі до обслуговування матчів Прем’єр-ліги України. Вершиною його блискучої кар’єри став матч за Суперкубок України 2009 року, в якому київське «Динамо» перемогло полтавську «Ворсклу» у серії післяматчевих пенальті.
Що до суперників по фіналу, то слід сказати що «Карпати» та «Яспіль» це команди, які не так давно грають у вищому обласному дивізіоні. Коломияни, діючі чемпіони Івано-Франківської області, ще у минулому році виступали під назвою «Карпати» (Печеніжин), а яспільці лише два роки томуі відновили свої виступи на обласному рівні після тривалої перерви. Обидва колективи мають хорошу фінансову базу і можуть собі дозволити запросити відомих виконавців, а тренер «Яспіля» Ігор Мельничук колись успішно виступав за славнозвісне коломийське «Покуття».
Коломияни, які мали статус фаворита в цьому поєдинку, з перших хвилин взяли ініціативу в свої руки. Відчувалась зіграність у рядах карпатівців, в складі яких виступають гравці, що вже понюхали пороху першої і другої професійної ліги України (Грешта, Скибінський, Климус). Коломияни діяли широко, з розмахом. В той же час їхні опоненти, діючи на контратаках, нервували, відчувався брак досвіду таких матчів у окремих гравців команди з городенківщини.
Так, після навісу справа небезпечно бив по воротах «Яспіля» Валентин Бужак, але все обійшлося добре для ясенівців. Активно на вістрі атак коломиян діяли Ткачук і Грешта. Саме останньому після дитячої помилки оборонця «Яспіля» Андрія Мельничука вдалося отримати м’яч і, обвівши на своєму шляху воротаря, відкрити рахунок. «Карпати» повели – 1:0.
Після пропущеного м’яча яспільці дещо ожили, і на 20 хвилині провели першу небезпечну атаку на ворота коломиян. Їхній гравець опинився на газоні після боротьби з захисником в штрафному майданчику, та суддівський свисток промовчав. Цей момент викликав негативну реакцію чисельної групи уболівальників, які прибули на фінальний матч з Ясеня-Пільного.
Нещасливою для ясенівців стала 39 хвилина. П’ятірка «Карпат» Юрій Гусаковський вивів на ударну позицію колишнього гравця чернівецької «Буковини» Богдана Скибінського, і оборона «Яспіля» мов зачарована спостерігала, як він увігнав шкіряну кулю в кут воріт.
Намагався змінити ситуацію темношкірий камерунський легіонер Роже Тібо Муамгюе. Підтримуваний вболівальниками, він став тим мотором, який заводив гравців своєї команди. І вже на доданих хвилинах першої половини гри йому вдалося приспати пильність оборонців «Карпат» і завдати удару по воротах Василя Раковіци – м’яч потрапив у когось із захисників, змінив напрямок і влетів у нижній лівий кут воріт.
Цей забитий м’яч подарував гравцям «Яспіля» надію на сприятливий для них результат, і з початком другого тайму здавалося, що так і буде: коломияни дещо підсіли, а ясенівці пішли вперед. Конструктивно діяв на правому фланзі капітан яспільчан Андрій Яремчук, який раз за разом створював сприятливі нагоди для своїх партнерів. Так на 57 хвилині він вивів на ударну позицію Валентина Романчука, та оборонці «Карпат» лише в останній момент відвели загрозу на кутовий, а ще через декілька хвилин після його пасу віч-на-віч з воротарем опинився Артур Фірсов, постріл якого з десяти метрів поцілив у поперечину.
Стримавши натиск гравці «Карпат» знову взяли ниті гри в свої руки. Спочатку безперечно кращий гравець матчу в складі коломиян Андрій Веретко вивів на зручну позицію Миколу Грешту, але м’яч після удару останнього в лічених сантиметрах розминувся зі стійкою. Розв’язка матчу настала на 77 хвилині, коли недалеко від штрафного майданчика яспільців арбітр призначив штрафний удар. Після подачі Веретко вистрибнув вище за всіх і спрямував плямистого у сітку – 3:1!
Під завісу матчу ясенівці ще намагались щось створити біля воріт суперника. Особливо старався вихованець Калуської ДЮСШ, а нині гравець «Яспіля», Олег Бабюк, але удача в цей день була не на стороні його команди. Підопічні Дмитра Лащука впевнено довели матч до перемоги, і капітан «Карпат» Василь Раковіца підняв над головою красень-кубок.
Отже фінал, який завершився, став справжньою окрасою програми святкування 20-ої річниці Незалежності України в місті Калуші. Пам’ятні нагороди за участь у фінальній грі отримали калуська бригада арбітрів на чолі з Євгеном Герендою і гравці команди «Яспіль» (Ясенів-Пільний). Спеціальними призами також були відзначені інспектор матчу – асистент арбітра ФІФА Михайло Овчар, і делегат матчу – заступник голови обласної федерації футболу Василь Луцький.