Обережно, фальшивки!

Національний банк України заявляє, що в Україні почастішали випадки підробки грошових знаків номіналом 200 грн 2001 року випуску.
У телеграмі НБУ від 16 листопада, зокрема, йдеться: «Повідомляємо, що протягом 2009 року значно збільшилася кількість вилучених з обігу підроблених банкнот номіналом 200 гривень 2001 року випуску».
Нацбанк інформує про виявлення трьох основних варіантів підробки. Основні їхні ознаки: банкноту склеєно з двох аркушів, флуоресценція паперу відсутня, поверхня банкноти гладка або може бути деформована шляхом тиснення. У підроблених банкнотах водяний знак і захисна стрічка імітовані друком, при цьому текст на захисній стрічці не читається. Рельєфність елементів у місці розташування портрета Лесі Українки імітована нанесенням прозорого шару з клею.
У Нацбанку відзначають, що достовірність таких банкнот визначається не лише за допомогою універсальних детекторів валюти, напівавтоматичних детекторів і автоматизованих систем сортування банкнот, а й при уважному візуальному контролі.
19 Листопада 2009, 18:02

Галицький Кореспондент
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: