"Говерла" - "Будівельник" - 53:75

Поєдинок "Говерли" та "Будівельника" викликав чималий інтерес з боку франківських вболівальників, які сподівалися на цікавий поєдинок і рівну боротьбу. Проте кияни не залишили франківцям жодного шансу, закономірно підтвердивши свій клас...

Початок матчу був дуже несподіваним. В перші 5-ть хвилин стартової чверті рахунок був небагато-немало 4:4. Насамперед така антирезультативність пояснюється чудовою грою у захисті обох команд. Причому гра була досить рівна. Відтак на першу перерву команди пішли за рідкісного для баскетболу рахунку - 9:11 на користь "Будівельника".


Проте у другій 10-хвилинці гості дещо набрали оберти, завдяки, насамперед вдалій грі Джерода Хендерсона та Михайла Анісімова. Останні дуже продуктивно відіграли під щитами з високими "говерлянами" - Орленком та Фрейзером. А ось визнаний лідер киян Халід Ель-Амін цілком загубився на майданчику. Щодо "Говерли", то вже у середині другої чверті гра господарів почала розлажуватись, насамперед мова йде про напад. А ось у "гладіаторів" наприкінці першої половини гра почала набувати звичних рис. Яскравим свідвенням цього став ривок 10:0, за допомогою якого столичні баскетболісти зміцнили своє лідерство і пішли на перерву за рахунку 31:18.


Варто визнати, що усі намагання господарів хоча б наблизитись до суперників у другій половині терпіли крах. Найактивнішим традиційно був Фрейзер, але йому зачасту протидіяли одразу двоє"великих" гостей. Майк раз за разом заробляв на собі фоли, проте дивідентів з цього івано-франківська команда практично не одержала (штрафні - 5/11). Наприкінці гри, одержавши комфортний відрив у 25-30 очок, кияни заграли у півсили. Тож у останні хвилини Патрік Спаркс дещо скоротив величезний відрив, чим дещо оживив франківську публіку, яка відверто нудьгувала у другій половині. Підсумковий рахунок матчу - 75:53, цілком відповідав подіям у грі.

Рімантас Грігас, головний тренер БК "Будівельник":
- Для нас кожна гра є важливою, тому що ми ще не дійшли до середини чемпіонату, а перемог хочеться здобути якомога більше. Відповідно, спокійно вийти до плей-офф. Що стосується сьогоднішнього матчу, то нам більше вдалася гра у захисті чим у нападі. Хотів би відзначити першу чверть, в якій гравці "Говерли" добре захищалися. Власне, тому в нас були певні проблеми у нападі. Саме тому у першій половині матчу була певна інтрига. Але згодом нам вдалося цю інтригу розвіяти і довести, що ми сильніші.

Міхайло Анісімов, гравець "Будівельника":
- Найголовніше те, що ми перемогли у цій грі. Ми дуже ретельно готувалися до цієї гри і її початок, виявився дуже важким. Ми дуже старалися не робити помилок, через які суперник міг відірватися у рахунку. Але ближче до великої перерви ми зуміли набрати оберти і відчули гру. Окремо хотів би відзначити захисні дії нашої команди у цій грі, що надало нам хорошу перевагу.

Євген Мурзін, головний тренер БК "Говерла"
- Якщо розібрати окремо захист і напад у цій грі, то, на мою думку, у  плані захисту ми добре підготувалися до "Будівельника", розібрали їх комбінації. Тому 70 очок, які здобув суперник, хороший показник для нас. Але багато запитань в нас виникло стосовно нападу. З тими показниками, які показала команда в цьому поєдинку, грати загалом дуже важко: починаючи від проценту реалізації кидків і закінчуючи великою кількістю втрат. Тому підсумковий результат, як нам мене, є цілком закономірним.

Олександр Кудрявцев, гравець "Говерли":
- Сьогодні "Будівельник" нічого такого особливого не показав. Так, у цій команді грають імениті гравці, але сьогодні більше перегоріли саме наші гравці. Мабуть через те, що хотіли показати хороший баскетбол. Але вийшло так, що ми зробили 21 втрату, показали низький відсоток влучань, через що одержали дуже серйозні проблеми впродовж усієї гри. Щоправда ми досить непогано відіграли у захисті. А ось у нападі були великі проблеми. Вважаю, якби ми краще влучали з лінії штрафних, зробили менше помилок і у деяких ситуація приймали більш виважені рішення, цю гру ми б витягнули і перемогли без усіляких проблем. 

 

Говерла - Будівельник - 53:75 (9:11, 9:20, 15:25, 20:19).

28 листопада. Івано-Франківськ, манеж КФВ. 

Судді: С.Защук, В.Зозуля, А.Тіхонов

ГОВ: Спаркс (16 + 5 підбирань), Голубєв (12), Фрейзер (11 + 8 підбирань), Кудрявцев (6 + 3 перехвати), Орленко (2), Кяушас (2), Скуматов (2), Скірмантс (2), Ревзін (0), Шостуха (0).

БУД: Хендерсон (15), Анісімов (13 + 8 підбирань), Гуін (12), Ель-Амін (12), Зіммерман (9), Неруш (4), Хижняк (4 + 3 перехоплення + 2 блок-шоти), Кобзистий (3), Малиш (2), Яковлев (0), Горбенко (0).  
30 Листопада 2009, 9:47

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментар



Останні новини по темі:
Кубок Суперліги. "Говерла" - "Будівельник" - 62:91
13 Січня 2010, 12:41
"Говерла" здобуває першу перемогу та гратиме вдома
25 Жовтня 2009, 11:26