Прикарпатська міліція розкрила три резонансних вбивства

Протягом одного тижня в двох різних районах Прикарпаття скоєно одразу два вбивства. Тіло 80-річного дідуся було знайдено у його ж помешканні зі зв’язаними руками та ногами. Двері оселі вибиті, речі розкидані. Через два дні так само зв’язаною знайшли мертвою 73-річну жінку в іншому районі області. Правоохоронці одразу встановили, що йдеться про серію злочинів. До розкриття вбивств були залучені максимальні сили оперативного складу міліції, експерти-криміналісти, слідчі, як територіальних райвідділів, так і обласного управління. Протягом тижня цілодобово правоохоронці проводили цілий ряд спецоперацій.

І як результат - 14 грудня співробітники міліції  Івано-Франківщини в одному з регіонів України провели силову спецоперацію з затримання декількох осіб, які минулого тижня на території області скоїли два особливо тяжкі злочини. Замітаючи сліди своєї причетності до насильницької смерті двох громадян, зловмисники намагалися заховатися за межами Прикарпаття. В результаті проведення першочергових оперативно-розшукових заходів оперативники карного розшуку прикарпатської міліції встановили місцеперебування небезпечних злочинців.

Затримані молодики обґрунтовано підозрюються у вчинені розбійних нападів на помешкання літніх людей, внаслідок чого двоє господарів загинули насильницькою смертю. Розкриття цих злочинів перебували на особистому контролі Міністра внутрішніх справ України. У день, коли Юрій Луценко приймав вітання з 45-річчям, одним з найкращих подарунків було повідомлення з Івано-Франківщини про оперативне знешкодження злочинної групи.

Вже з’ясовано, що ці ж зловмисники причетні до скоєння ще одного вбивства, яке єдине залишалося нерозкритим з минулого року – в одному з сіл області було виявлено мертвою літню жінку з ознаками насильницької смерті.
15 Грудня 2009, 16:52

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: