Яма дня

ТК "Буковель" відкрив сезон катання! (фото)

Відкривали сезон губернатор - Микола Палійчук та директор ТК "Буковель" - Олександр Шевченко

 

У спілкування з журнаілстами Микола Палійчук позитивно відзначив вплив "Буковелю" на економічний клімат Прикарпаття

 

Привітання з початком везону

 

На схилах

 

Радість снігу

 

Лижники на витягах

 

 

Переповнені схили "Буковелю"

 

Усім пора на лижі!

22 Грудня 2009, 16:11

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 22 Грудня 2009, 20:43
А журналісти на сайті профі!!! "Честь і хвала"
Відповісти

Автор: Гість, 22 Грудня 2009, 21:15
і на фото теж)))))
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 20:51
mcheetan досить хороший фотограф. не Бутчак, звісно, але набагато вищий за більшість репортажів тут.
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 22:10
А Бутчак то хто? Фоторепортаж дійсно кльовіший ніж завжди. Але й по часу він найдовше вішавсі. Бо сезон на Буці відкрили ще 18-го. Но якби не було но на ньюсі фоторепортажі найоперативніше зявляються з усіх місцевих сайтів. А то для декого важливіше ніж якість. Кожному своє.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Грудня 2009, 21:22
Гуцул на останній фотографії зачьотний
Відповісти

Автор: Гість, 23 Грудня 2009, 17:15
5 фото суперове!!
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
Найбільшого сніговика України ліпитимуть на "Буковелі"
09 Лютого 2012, 11:24
На Буковелі пройшов «Red Bull Слалом кагалом-2» (фото)
06 Лютого 2012, 13:56
Всеукраїнський фестиваль снігових скульптур пройде на "Буковелі"
03 Лютого 2012, 12:48
Олімпійські медалі гартуються у Коломиї
03 Лютого 2012, 11:04
"Буковель" Прикарпаттю грошей не дасть?
03 Лютого 2012, 10:36
Очевидець розповів, як намагалися врятувати 23-річну Ольгу Сахно, що загинула на Буковелі
02 Лютого 2012, 15:16
Ілюзія безпеки, або причини високого травматизму на схилах ТК "Буковель"
01 Лютого 2012, 12:32
На Буковелі чергові травмовані
31 Січня 2012, 12:47
На Буковелі загинула 24-річна жителька м. Хмельницький
30 Січня 2012, 8:48
Київські пластуни зібрали понад 3 тис. грн. для виготовлення пам’ятника "Пластунам, що не зламали своїх присяг"
26 Січня 2012, 11:03
Традиційний фестиваль моржів пройшов на Буковелі (фото)
20 Січня 2012, 10:59
На лижах вниз із "п`яним" вітерцем...
18 Січня 2012, 14:33
На Прикарпатті відбудеться всеукраїнський фестиваль моржів
17 Січня 2012, 8:19
На етнофестивалі "До Василя на Василя" було побито рекорд закарпатських кухарів: зварено 100 кг баношу (фото)
16 Січня 2012, 10:13
На Прикарпатті пасажирський автобус з туристами з’їхав з дороги в кювет
16 Січня 2012, 8:49
Кошторис виживання
13 Січня 2012, 12:39
Донеччани гостювали у Тисмениці
13 Січня 2012, 8:18
У Карпатах встановили двометрового Різдвяного дідуха
10 Січня 2012, 8:19
Фестиваль колядок та щедрівок «Буковельські різдвяні піснеспіви»
06 Січня 2012, 11:18
Михайло Вишиванюк: Кортеж Президента до аварії на Тисмениччині не має жодного відношення
05 Січня 2012, 13:48
Дитячий турнір із гірськолижного спорту на «Кубок олімпійської чемпіонки Яни Клочкової» проходитиме в ТК «Буковель»
03 Січня 2012, 9:39
На "Буковелі" травмувалася литовська туристка
27 Грудня 2011, 12:26
"Мистецький храм" об’єднав Україну
22 Грудня 2011, 13:52
Другий Всеукраїнський фестиваль барбекю пройде на "Буковелі"
20 Грудня 2011, 14:43
ТК « Буковель» приймав Дідів Морозів з усієї України (фото)
19 Грудня 2011, 14:08