Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу Івано-Франківцям

З початку липня мешканці обласного центру мають змогу на вулицях міста спостерігати рекламні щити з закликом «Купуємо Івано-Франківське — даємо роботу Івано-Франківцям», на яких також розміщено найменування та логотипи місцевих харчових торгових марок.
Метою даного заходу є популяризація та пропаганда продукції місцевих виробників харчових продуктів серед мешканців м. Івано-Франківська, та, як наслідок, допомога підприємствам в складних умовах виходу з фінансово-економічної кризи.
Реалізація даного проекту стала можлива завдяки плідній співпраці виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з маркетинговими агентствами міста, які погодились безкоштовно надати рекламні площі для проведення акції. Також важливо відзначити, що і підприємства не сплачують жодної копійки за участь в проекті.
На сьогоднішній день, по території міста встановлено двадцять «біг-бордів» та «сіті-лайтів». Також, в рамках даної акції, найближчим часом заплановано здійснити друк плакатів аналогічного змісту для їх розповсюдження серед великих і малих торгівельних центрів м. Івано-Франківська, та проведення в місцевих супермаркетах дегустацій продукції місцевого виробництва.


24 Липня 2009, 21:29

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: