За правду – по голові!

Журналістів називають четвертою владою. І не даремно, адже бояться, що мас-медіа напишуть правду. Тому деяких «неугодних» різними способами намагаються здихатись. Цього разу доцільніше сказати позбутися. Адже йдеться про замах на життя Василя Дем’яніва  - головного редактора  газети «Коломийський вісник». Лише за збігом обставин  журналіст залишився живим. Під час нападу редактору в кількох місяцях проламали череп та колінний суглоб. Не обійшлося і  без трепанації мозку. Курс лікування журналіста триватиме більше 3 місяців, а спробувати ходити чоловік зможе лише за 4 місяці. Проте, лікарям достеменно не відомо, чи зможе чоловік повноцінно рухатись після такої травми. Вже минуло  3 тижні з дня скоєння нападу,  проте  правоохоронні органи  не знайшли ні виконавців, ні замовників  цього злочину. Міліція розглядає як мінімум 5 версій  причин нападу і всі вони пов’язані з професійною діяльністю  Василя Дем’яніва.

Напередодні замаху  на життя журналіста  і зараз на газету «Коломийський вісник»  та її колектив  не припиняється тиск  з боку міської  влади, про це свідчать відповідні позови на газету до суду.

Журналісти  газети «Коломийський вісник» створили ініціативну групу  Комітету по захисту українських журналістів, яка наразі оформляє статут  організації.  Ініціативна група звернулась до  президента України  Віктора Януковича, голови Верховної Ради  України  Володимира Литвина, Прем’єр-міністра  Миколи Азарова, генерального Прокурора  Олександра Медведька та міністра внутрішніх справ  Анатолія Могильова   за публічним звітом  МВС та Генеральної Прокуратури  України  про хід цієї кримінальної справи.

 

 

15 Квітня 2010, 21:51

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Шлях єднання — в самопожертві
15 Квітня 2016, 9:19
Матір бійця батальйону «Прикарпаття»: Ми не добиваємося, щоб їх повернули, бо це неможливо, але хочемо, щоб їм допомогли
14 Липня 2014, 13:54
Організатора харківського Євромайдану порізали ножем
25 Грудня 2013, 11:39
Прикарпатський журналіст закликає підтримати київських колег
28 Травня 2013, 12:48
У справі Василя Дем’яніва винесено вирок
21 Квітня 2011, 12:32
Коли вбивають за слово...
08 Квітня 2010, 11:42
Василь Дем’янів: Били так, щоб убити...
01 Квітня 2010, 11:55