http://www.risk.ru/i/post/65/65623_full.jpgЗ 29 червня по 4 липня 2010 року в м. Бердичів (Житомирська обл.) проводився міжнародний турнір класу „А” з боксу серед молоді „На призи В. Кличко”.

У змаганнях взяла участь збірна команда України з боксу до складу якої входять спортсмени нашої області.

Чемпіоном змагань у ваговій категорії 60 кг. став Романенко Роман, срібним призером - у ваговій категорії 81 кг. став Селіванов Михайло та третє місце у ваговій категорії 57 кг виборов Струк Руслан.

З 30 червня по 4 липня 2010 року в м. Донецьку проводилися V літні спортивні ігри України з легкої атлетики та чемпіонат України.

У змаганнях взяла участь збірна команда Івано-Франківської області, де в особистому заліку наші спортсмени вибороли наступні місця.

На V літніх спортивних іграх молоді України:

- Кривоніс Максим на дистанції 5000 м. виборов перше місце;

- Облещук Галина у штовханні ядра – перше місце;

- Стуй Христина на дистанції 100 м. – друге місце;

- Ткачук Анастасія на дистанції 800 м. – друге місце;

- Стуй Христина, Кабан Ольга, Мікула Христина, Ілюк Світлана в естафеті 4х100м. вибороли третє місце.

Область зайняла загальнокомандне 7 місце із 23 команд України.

На чемпіонаті України:

- Облещук Галина у штовханні ядра виборола перше місце;

- Гелетій Ігор на дистанції 10000 м. – друге місце.

Область зайняла загальнокомандне 10 місце.

З 30 червня по 4 липня 2010 року в м. Самоков (Болгарія) проводився чемпіонат Європи з вільної боротьби.

У змаганнях взяла участь збірна команда України з вільної оброть до складу якої входять спортсмени нашої області.

Срібним призером змагань у ваговій категорії 51 кг. стала Безрука Мар’яна та третє місце у ваговій категорії 60 кг. виборов Кв`ятковський Андрій.

3-4 липня 2010 року в м. Городенка (база ДЮСШ) проводилися V юнацькі літні спортивні ігри області з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат.

В змаганнях взяли участь збірні команди: м. Івано-Франківськ, м. Коломия, Коломийський, Косівський, Городенківський, Тлумацький, Тисменицький, Надвірнянський райони, всього 112 спортсменів.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку як серед юнаків так і серед дівчат перше місце виборола команда Городенківського району.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами управління спорту облдержадміністрації.

06 Липня 2010, 10:35