Богородчанські міліціонери у сховку з металобрухтом виявили пістолет

http://www.gunmaker-t.narod.ru/Colt-nc.JPGВ Богородчанський райвідділ внутрішніх справ, що на Івано-Франківщині, увечері зателефонував один з мешканців села Росільна. Чоловік повідомив, що на околиці невідомий чоловік збирає металобрухт. Людина, яка телефонувала, припускала ймовірну причетність незнайомця до крадіжок кабелю з повітряних ліній зв’язку, а тому звернулася з проханням з’ясувати законність його дій.

Слідчо-оперативна група відділу міліції, що виїхала за вказаною адресою, на одній з вулиць цього населеного пункту помітила чоловіка, який вів велосипед з об’ємними сумками. В ході спілкування з ним правоохоронці довідалися, що це саме той невідомець, про якого йшлося у телефонному повідомленні. Він й справді перевозив зібраний металобрухт, у тому числі й обрізки дроту з кольорових металів. Виявилося, що свій «вантаж» він доправляв до сховку, де вже була купа залізяччя. Але попри з’ясування походження брухту міліціонерів зацікавила й інша річ, виявлена у потаємному місці. При огляді нагромадження металу вони натрапили на предмет, схожий на пістолет. Як і в більшості подібних ситуацій, власник зброї переконував працівників міліції, що випадково знайшов його у лісі. Як було насправді – оперативники з’ясовуватимуть надалі. Пістолет вилучили та доправили на дослідження фахівцям експертно-криміналістичного центру. Від їх висновку щодо боєздатності цієї зброї залежатиме порушення кримінальної справи проти затриманого за незаконне її зберігання.

Окрім того, з’ясувалося, що 48-річний уродженець Тисменицького району віднедавна перебував у розшуку. Долинська міліція має підстави вважати цього чоловіка причетним до шахрайських дій. Отож тепер, як мовиться, йому доведеться розплачуватися за всіма рахунками.

29 Липня 2010, 12:24

МВС
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.