http://www.guon.kiev.ua/files/images/foto/p5261273.JPG18-22 жовтня в Севастополі проводився фінал Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

У змаганнях взяла участь збірна команда Івано-Франківської області в складі семи чоловік, де в запеклій боротьбі в загальнокомандному заліку виборола 15 місце із 27 команд України.

22-24 жовтня в м. Коломия (СК «Прикарпаття») проводився I Всеукраїнський турнір з гандболу пам’яті олімпійського чемпіона Валерія Гассія.

У змаганнях взяли участь збірні команди м. Івано-Франківська, м. Чернівці, м. Хотин, м. Коломия, Городенківського та Коломийського районів, всього 84 учасника.

На урочистому відкритті були присутні начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослав Карабін та перший заступник начальника головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Марцинюк.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку серед міст та районів перемогу виборола команда м.Чернівці, на другому місці – команда м. Івано-Франківськ. Третє місце посіла команда м. Коломия.

23-24 жовтня в м. Івано-Франківськ в спортивному залі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника проходив чемпіонат області з греко-римської боротдьби серед юніорів 1990-92 р.н. У змаганнях взяли участь команди м. Івано-Франківська, Болехівського, Косівського та Долинського районів, всього 42 учасника.

За результатами змагань в особистому заліку у вагових категоріях перші місця зайняли:

96 кг. – Штень Андрій (Долинський район);

120 кг. – Малінкович Богдан (м. Івано-Франківськ).

21-24 жовтня в м. Херсон проводився чемпіонат України (багатоборство) та Кубок України (11-13 етапи) зі спортивного орієнтування.

У змаганнях взяла участь збірна команда Івано-Франківської області зі спортивного орієнтування, де в особистому заліку наші спортсмени вибороли наступні місця:

- Фодчук Микола виборов перше місце;

- Поліщук Марія виборола друге місце;

- Поліщук Леся серед юніорів виборола друге місце.

22-24 жовтня в м. Кіровоград проводився чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяла участь збірна команда Івано-Франківської області з легкої атлетики. В особистому заліку наші спортсмени вибороли наступні місця:

- Кривоніс Максим виборов перше місце серед молоді та друге місце серед дорослих;

- Гелетій Ігор виборов перше місце;

- Мельник Андрій виборов друге місце.

Кривоніс Максим відібрався до збірної команди України з легкої атлетики серед молоді, яка прийматиме участь у чемпіонаті Європи.

23-24 жовтня в м. Коломия в на базі ФСК «Локомотив» проходив Кубок області з важкої атлетики.

У змаганнях взяли участь команди м. Івано-Франківськ, м. Калуш, м. Коломия, Снятинського району. Всього - 54 учасника.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Коломиї. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

22-24 жовтня в смт. Верховина відбулись Всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трампліна «Кубок Гуцульщини».

В змаганнях взяли участь спортсмени Тернопільської. Івано-Франківської, Львівської областей та Республіки Білорусь.

Кубок «Гуцульщини» здобула команда Верховинського району.

За результатами змагань в особистому заліку перші місця завоювали Віталій Фодюк, Христина Дроняк, Іван Дурак, Якиб’юк Ігор, Мартинчук Антон, Бедийрук Олег з смт. Верховина, призеризмагань Володимир Дудишин (м.Надвірна) та Василь Тороус (смт. Ворохта).

Спортсмени нагороджені дипломами і медалями, цінними призами та грошовими преміями від головного управління сім’ї. молоді та спорту облдержадміністрації, федерації лижного спорту України, Верховинської районної ради, спонсорів, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Одночасно 24 жовтня відбулось урочисте відкриття двох трамплінів з штучним покриттям (к-10, к-20).

На відкритті були присутні начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослав Карабін, державний тренер Мінсім’ямолодьспорт зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства Роман Рудницький, голова Верховинської районної ради Ярослав Кікінчук.

26 Жовтня 2010, 9:57