Наступна сторінка

За фактом незаконного видобутку гравію у Снятинському районі розпочато кримінальне провадження.

30 Серпня 2016, 7:38
Снятинським відділом Коломийської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобутку піщано-гравійної суміші на  березі річки "Прут".

Затверджено порядок відшкодування учасникам антитерористичної операції транспортних витрат, пов’язаних із проходженням психологічної реабілітації

29 Серпня 2016, 8:33
Кабінет міністрів України своєю постановою затвердив Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.

На Прикарпатті прокуратура вимагає повернення 15 га землі у державну власність.

29 Серпня 2016, 7:42
Тисменицькою місцевою прокуратурою встановлено, що на підставі рішення однієї із сільських  рад  та розпорядження Рогатинської РДА передано в оренду одному із жителів Рогатинського району земельну  ділянку площею  15 га сільськогосподарського призначення для створення фермерського господарства.

За вирубку смереки судитимуть прикарпатця

29 Серпня 2016, 7:12
Верховинським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури скеровано до Верховинського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим жителем кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246  КК України.

Прокуратура через суд вимагає стягнення заборгованості з орендної плати за користування нерухомим майном

26 Серпня 2016, 16:47
Тисменицькою місцевою прокуратурою пред’явлено до суду дві позовні заяви про стягнення заборгованості за оренду нерухомого майна.

ДТП, вчинену працівником поліції, розслідує прокуратура

26 Серпня 2016, 16:20
Прокуратурою Івано-Франківської області порушено кримінальне провадження за фактом ДТП, яке сталось по вул. Набережна                    м. Івано-Франківська за участі працівника поліції м. Івано-Франківська, який рухався на службовому автомобілі марки Шкода-Октавія та допустив зіткнення із велосипедистом, 1939 року народження, внаслідок чого пенсіонер отримав тілесні ушкодження та був доставлений в Івано-Франківську ОКЛ.

Затверджено зміни до декларації з податку на прибуток підприємств

26 Серпня 2016, 14:44
19.08.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.07.2016 № 585, яким затверджено Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Продаж фізичною особою майнового паю юридичній особі підлягає оподаткуванню

26 Серпня 2016, 14:17
Законом України від 14 лютого 1992 року № 2114-ХІІ «Про колективне сільськогосподарське підприємство» (далі – Закон № 2114) із змінами та доповненнями визначено правові, економічні, соціальні та організаційні умови діяльності колективного сільськогосподарського підприємства.

Борг за комунальні послуги незаконно стягувати за п’ять років

26 Серпня 2016, 12:24
Якщо деякі мешканці Івано-Франківщини не платять роками за комунальні послуги, то це ще не означає, що суд може з них стягнути всю суму боргу. Адже борг стягується у межах строку позовної давності – тобто за певний період, який обраховують з дня подачі позову за минулий період.

Прокуратура захистила права дитини на житло та майно

26 Серпня 2016, 8:48
Коломийською місцевою прокуратурою пред’явлено позовну заяву до сільської ради Косівського району  про визнання права власності дитини-сироти на житловий будинок та земельну ділянку в порядку спадкування за законом, загальною вартістю       122 тис. грн.

 Наступна сторінка