Наступна сторінка

Суд у справі Дмитра Міхальця: як це було

28 Жовтня 2016, 14:33
28 жовтня в Івано-Франківську завершилось перше судове засідання у справі начальника управління патрульної поліції Дмитра Міхальця.

За фактом незаконного видобутку гравію з річки Свіча розпочато досудове розслідування

28 Жовтня 2016, 13:42
Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури спільно із працівниками СБУ було виявлено факт незаконного видобутку гравію.

Прокуратурою Івано-Франківської області повідомлено про підозру керівнику управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську

27 Жовтня 2016, 16:53
Начальнику управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську повідомлено про підозру у перевищенні влади, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та супроводжувалися насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України).

Феміда в ступорі

27 Жовтня 2016, 12:45
В Яремчі злочинці ходять непокарані, а пересічні люди вирішують конфлікти між собою у дідівський спосіб, не переймаючись, що їх цивільно-правові спори  переростуть у площину кримінальних, бо як в одному немає кому розбиратися, то і за інше немає кому судити. Адже всі три яремчанські судді подали у відставку.

Діти з особливими потребами поступово перейдуть на навчання до загальних шкіл

27 Жовтня 2016, 9:40
З 1 вересня 2017 року буде припинено набір учнів до підготовчих та перших класів спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) та забезпечено умови для навчання цих дітей у спеціальних або інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідну постанову затвердили 26 жовтня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

Луценко: «70% матеріалу у справах Майдану — сміття»

27 Жовтня 2016, 8:32
У розслідуванні справ Майдану багато матеріалів справ не мають жодного стосунку до злочинів. Про це повідомив народний депутат з фракції ВО «Батьківщина» Ігор Луценко, інформує Еспресо.TV.

Уряд прийняв постанову про забезпечення житлом сімей загиблих АТОвців та військовослужбовців 1-2 групи інвалідності

27 Жовтня 2016, 8:08
Реалізацією нової державної політики в соціальній сфері назвав міністр соцполітики України Андрій Рева урядову постанову №719 від 19 жовтня 2016 року « Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції, а також інвалідів 1-2 групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов».

На Снятинщині прокуратурою вилучено деревину дуба сумнівного походження

27 Жовтня 2016, 7:16
Снятинським відділом Коломийської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України, за фактом незаконної порубки лісу - дерев дуба на території Заболотівського лісництва.

Факт збуту особливо небезпечного наркотичного засобу зафіксовано у Снятинському районі

26 Жовтня 2016, 17:42
Снятинським відділом Коломийської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному проваджені, внесеному до ЄРДР за фактом незаконного виготовлення,  зберігання  та збуту наркотичних засобів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

За незаконну порубку деревини на території природно-заповідного фонду судитимуть депутата сільради

26 Жовтня 2016, 17:20
Косівським відділом Коломийської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вчинення депутатом сільської ради кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246  КК України.

 Наступна сторінка