2-6 березня 2010 року на гірськолижному комплексі „Буковель” відбулися змагання 5 і 6 етапів Кубка Європи з фрістайлу (акробатика). 4 березня на урочистому відкритті змагань були присутні начальник управління спорту ОДА Роман Вірастюк, перший віце-президент ФЛСУ Володимир Мельник, заступник начальника управління спорту ОДА Тарас Вінтоняк, технічний делегат з Росії Анатолій Яхеєв. В змаганнях взяли участь спортсмени чотирьох країн: Білорусії, Росії, Казахстану, України (35 чоловік).

У 5 етапі серед жінок (5.03.2010 р.) перше місце здобула Ольга Полюк (Україна), друге місце – Ольга Волкова (Україна) та третє місце Яна Кельмінська (Росія). Серед чоловіків перемогу здобув Енвер Аблаєв (Україна), друге місце – Олександр Абраменко (Україна) та третє місце посів Максим Біляш (Білорусія).

У 6 етапі серед жінок (6.03.2010 р.) перемогу святкувала Ольга Волкова (Україна), друге місце здобула Марія Шербіна (Білорусія) та третє місце посіла Анастасія Новосед (Україна). Серед чоловіків перемогу здобув Денис Осікан (Білорусія), друге місце – Енвер Аблаєв (Україна) та третє місце Руслан Абсатіфов (Казахстан).

2-5 березня 2010 року в м. Харків проводилися V літні спортивні ігри України серед молоді до 20 років.

В змаганнях взяла участь збірна команда нашої області.

За результатами змагань в особистому заліку наші спортсмени посіли наступні місця:

- Кретова Надія посіла перше місце у ваговій категорії 44 кг;

- Куницька Олена – перше місце у ваговій категорії 48 кг.;

- Остап’юк Марія – третє місце у ваговій категорії 52.;

- Луб’ян Ірина – п’яте місце у ваговій категорії 44 кг.

В загальнокомандному заліку наша збірна команда здобула третє місце.

2-4 березня 2010 року у Ворохті відбувся чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна.

В змаганнях взяло участь 28 спортсменів з Тернопільської, Івано-Франківської областей.

В особистих змаганнях перше місце здобув Володимир Бощук, друге місце посів Олександр Лазарович та третє місце здобув Андрій Пархомчук.

В командних змаганнях перше місце здобула команда івано-Франківської області у складі: Диська Ярослава, Вередюка Володимира, Лазаровича Олександра, Бощука Володимира. Друге місце посіла команда №1 Тернопільської області та третє місце команда №2 Тернопільської області.

5-6 березня 2010 року в м. Івано-Франківську (плавальний басейн коледжу фізичного виховання) проводивсяВідкритий чемпіонат області з плавання серед ветеранів.

В змаганнях взяли участь збірні команди: Києва, Дніпропетровська, Миколаєва, Чернігова, Житомира, Ужгорода, Львова, Надвірної, Снятина, Івано-Франківська, Калуша, Севастополя, Донецька, всього понад 100 спортсменів.

Змагання особисто-командні. На змаганнях був встановлений світовий рекорд в естафеті 4х200 м. вільний стиль, час рекорду 9:07 хв., встановлений плавальним клубом „Київ-Аква”.

Попередній світовий рекорд у даній естафеті був встановлений Американцями, час якого 10:05 хв.

5-7 березня 2010 року в м. Надвірна (зал спортивного комплексу „Нафтохімік Прикарпаття”) проводивсячемпіонат області з боксу серед чоловіків.

В змаганнях взяли участь збірні команди: м. Івано-Франківськ, м. Коломия, Яремча, Калуського, Коломийського, Снятинського, Надвірнянського району, всього 60 спортсменів дорослих та 40 спортсменів юнаків.

Змагання особисто-командні.

5-7 березня 2010 року проводився чемпіонат України з лижного двоборства.

В командних змаганнях (трамплін К-90, естафета 3х5 км.) перше місце посіла команда №1 Тернопільської області, на другому місці команда №2 Тернопільської області та третє місце посіла команда №1 Івано-Франківської області до складу якої входять: Віталій Калініченко, Олексій Хомин, Володимир Вередюк.

В особистих змаганнях (трамплін К-90) Олексій Хомин посів третє місце.

10 Березня 2010, 11:00